• 1
  • 2
  • 3
  • 4

Prenájom športového vybavenia

Vážení zákazníci,

ponúkame Vám možnosť prenajatia základnej výbavy na bocciu pre prípad organizovania vlastných súťaží a športové podujatia. Do základnej výbavy patria boccia rampa pre hráčov kategórie BC3, sada boccia lôpt, boccia merítko, ukazovátko pre rozhodcu, ukazovateľ skóre a boccia pásky na označenie ihriska.

Prezentácia športu boccia

Boccia je paralympijský šport, ktorý je vhodný pre ťažko telesne postihnutých, pre mentálne postihnutých, seniorov, deti, zdravých ľudí. Je vhodná aj ako integračný prvok, kedy zdravotne postihnutí hrajú spolu so zdravými, pričom rozdiely v hre medzi nimi sa vďaka jednoduchosti a iným vlastnostiam tejto hry navrhnutej pre potreby zdravotne postihnutých stierajú. Jej základným princípom je hádzanie loptičiek na cieľ. Hrá sa s koženými loptičkami naplnenými granulátom na tvrdej rovnej podlahe, či už v telocvični, v spoločenskej miestnosti, alebo na chodbe. Klasická boccia vyžaduje od hráčov, aby spĺňali prísne klasifikačné kritériá vzťahujúce k ich zdravotnému stavu, ale integrovanú variantu boccie môže hrať ktokoľvek.

Čítať Ďalej

Vedenie tréningov boccie

Pre športové kluby, sociálne zariadenia, školy, či záujmové skupiny ponúkame tréningy boccie vedené skúseným trénerom tohto športu. Tréningy vedie Ondrej Bašták Ďurán, ktorý je držiteľom osvedčenia trénera športu pre všetkých I. kvalifikačného stupňa so špecializáciou zdravotná telesná kultúra, alebo jeho asistent podľa plánov zostavených trénerom. Ondrej Bašták Ďurán je aj autorom tréningovej príručky boccie, v ktorej sú popísané základné techniky tréningu v bocci. Ponúkame nielen vedenie tréningov, ale aj vypracovanie tréningových materiálov a vyhodnotenie tréningových aktivít, takže športovci dostanú spätnú väzbu o svojej úspešnosti.

Čítať Ďalej

Organizácia športových podujatí

Ponúkame vám možnosť zorganizovať svoje vlastné športové podujatie v bocci.

V organizovaní turnajov a rôznych súťaží v bocci máme bohaté skúsenosti. Zbierali sme ich v bratislavskom klube OMD Boccian, ktorý vznikol v roku 2007 a odvtedy usporiadal veľa turnajov v bocci na celoslovenskej úrovni. Rovnako máme skúsenosti s organizovaním malých turnajov v rámci jedného zariadenia, alebo miniturnajov pre konkrétne kultúrne, či spoločenské podujatie, na ktorom boccia je sprievodným programom.

Čítať Ďalej

Partneri

Kde nás nájdete

O nás

Naša firma funguje na trhu od roku 2013, je výrobcom profesionálneho športového vybavenia pre zdravotne postihnutých športovcov s hlavným zameraním na paralympijský šport BOCCIA.

Naše výrobky dodávame množstvu subjektov na Slovensku aj v zahraničí.

Mailchimp

Kontaktujte nás

BASHTO SPORTS, s.r.o.

Nám. SNP 207

049 22 Gemerská Poloma, Slovensko

Tel: +421 949 737 543

info@bashtosports.com

SK95 1100 0000 0029 4811 3295