• 1
  • 2
  • 3
  • 4

O nás

Naša firma funguje na trhu od roku 2013, je výrobcom profesionálneho športového vybavenia pre zdravotne postihnutých športovcov s hlavným zameraním na paralympijský šport BOCCIA a zároveň výhradným distribútorom výrobkov dánskej firmy Handi Life Sport na Slovensku.

Naše výrobky dodávame množstvu subjektov na Slovensku aj v zahraničí. Medzi tieto partia slovenské boccia kluby ako ZOM Prešov, Farfaletta Žilina, či OMD Boccian Bratislava. V Čechách sú to napríklad Handicap Sport Club Havířov, Sportovní Club Jedličkova ústavu Praha alebo TJ ZP Halma z.s. Plzeň.

Významnými odberateľmi v rámci Európy sú Actinomie (FR), IFAH - Parasport Beckis Idrottscenter (SE), Boccia Busters Cic (GB), PK Boccia Club (IRL), Gehandicaptensport Nederland (NL), ASKÖ LV WAT (AT), Kuban-Sport Klub (RU).

Náš tovar exportujeme aj mimo náš kontinent odberateľom ako sú Mark Flora-Swick – distribútor pre USA, Atlantis Sport Agencies ltd (IL), TIKA (TR) a jednotlivým hráčom z rôznych krajín(napr. CA).

Partneri

Kde nás nájdete

O nás

Naša firma funguje na trhu od roku 2013, je výrobcom profesionálneho športového vybavenia pre zdravotne postihnutých športovcov s hlavným zameraním na paralympijský šport BOCCIA.

Naše výrobky dodávame množstvu subjektov na Slovensku aj v zahraničí.

Mailchimp

Kontaktujte nás

BASHTO SPORTS, s.r.o.

Nám. SNP 207

049 22 Gemerská Poloma, Slovensko

Tel: +421 949 737 543

info@bashtosports.com

SK95 1100 0000 0029 4811 3295