• 1
  • 2
  • 3
  • 4

Organizácia športových podujatí

Ponúkame vám možnosť zorganizovať svoje vlastné športové podujatie v bocci.

V organizovaní turnajov a rôznych súťaží v bocci máme bohaté skúsenosti. Zbierali sme ich v bratislavskom klube OMD Boccian, ktorý vznikol v roku 2007 a odvtedy usporiadal veľa turnajov v bocci na celoslovenskej úrovni. Rovnako máme skúsenosti s organizovaním malých turnajov v rámci jedného zariadenia, alebo miniturnajov pre konkrétne kultúrne, či spoločenské podujatie, na ktorom boccia je sprievodným programom.

Vypracujeme vám propagačné materiály turnaja - plagát, propozície, prihlášky, diplomy, účastnícke listy, zostavíme najvhodnejší systém hry vzhľadom na počet účastníkov, ich zloženie, vašich časových a priestorových možností, zariadime vám nerušený chod turnaja - rozhodcov, asistentov, hlavného rozhodcu, zaznamenávanie a vyhodnocovanie výsledkov, originálne víťazné trofeje s témou boccie vytvorené na mieru podľa vašich požiadaviek a celkové vyhodnotenie turnaja aj s tlačovou správou o jeho priebehu a výsledkoch.

Vieme zabezpečiť turnaj v klasickej bocci, na ktorom sa zúčastnia klasifikovaní hráči boccie, ale takisto aj turnaj v integrovanej bocci, na ktorom sa môže zúčastniť každý bez rozdielu. Podobne zorganizujeme aj turnaj v exteriérovej bocci na trávniku, či turnaj v stolovej miniboccii.

Cenové ponuka zorganizovania turnaja je stanovovaná individuálne a závisí od dohodnutých podmienok. Pokiaľ vás naša ponuka zorganizovania turnaja zaujala, neváhajte nás kontaktovať.

Ondrej Bašták Ďurán BASHTO SPORTS


Partneri

Kde nás nájdete

O nás

Naša firma funguje na trhu od roku 2013, je výrobcom profesionálneho športového vybavenia pre zdravotne postihnutých športovcov s hlavným zameraním na paralympijský šport BOCCIA.

Naše výrobky dodávame množstvu subjektov na Slovensku aj v zahraničí.

Mailchimp

Kontaktujte nás

BASHTO SPORTS, s.r.o.

Nám. SNP 207

049 22 Gemerská Poloma, Slovensko

Tel: +421 949 737 543

info@bashtosports.com

SK95 1100 0000 0029 4811 3295